iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Złodziej zatrzymany przez policjanta po służbie

Mł. asp. Andrzej Olejnik, który na co dzień pełni służbę w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży sklepowej.

- Do zdarzenia doszło na terenie jednej z galerii handlowych w Kaliszu. Mł. asp. Andrzej Olejnik w czasie wolnym od służby robił zakupy w jednym ze sklepów. W pewnym momencie, zauważył nerwowe zachowanie personelu sklepu. Okazało się, że jeden z klientów kradnie kawę ze sklepowych półek. Mężczyzna został rozpoznany przez pracowników, ponieważ nie była to jego pierwsza kradzież na terenie tego sklepu - informuje kaliska policja.

Kiedy sprawca kradzieży próbował opuścił sklep policjant natychmiast zareagował i ujął mężczyznę. Zaskoczony nieoczekiwanym obrotem sprawy 30-latek, nie krył zaskoczenia na widok interweniującego funkcjonariusza.

- O sytuacji natychmiast został powiadomiony oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, który na miejsce skierował patrol. Sprawca przestępstwa został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Ostatecznie odpowie za siedem kradzieży, których się dopuścił w okresie od stycznia do marca na terenie Kalisza. 34-latek „specjalizował się” głównie w kradzieżach odzieży i artykułów spożywczych. Łączna wartość skradzionych przedmiotów wyniosła blisko 5 tys. złotych.

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU