iKalisz.pl reklamy
Ciekawostki

Złoty Lajk dla Kalisza!

Złoty Lajk za najbardziej angażującą komunikację samorządową w mediach społecznościowych i Internecie w kategorii content miejski trafił do Kalisza.

Nagrody przyznają corocznie Związek Miast Polskich oraz Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych za najlepsze osiągnięcia miast i ich włodarzy w mediach społecznościowych.

- Kochani! To nagroda dla Was wszystkich. Dziękuję, że razem tworzymy społeczność „Kalisz. Dopisz swoją historię.” w mediach społecznościowych, promując nasze miasto na cały świat - powiedział prezydent Krystian Kinastowski.

Wyróżnienia wręczono podczas uroczystej gali we Wrocławiu, organizowanej w ramach II Samorządowego Kongresu Internetowego i Mediów Społecznościowych Local-Some’23.

Oceniane były zarówno jakość treści, jak i zaangażowanie społeczności na różnych platformach mediów społecznościowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jak podkreślają organizatorzy, wszystkie nagrody mają na celu podkreślenie znaczenia i wpływu mediów społecznościowych na życie publiczne i samorządowe.

W gronie nagrodzonych znalazły się miasta takie jak Łódź, czy Gdynia, a także Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Prezydent Miasta Sosnowca, Marszałek Województwa Wielkopolskiego, czy Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

 Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU