iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Kalisz

Złoty medal polskich siatkarzy pod młotek WOŚP-u

2021-01-21 13:01:00

Zdjęcie: Joanna Czajczyńska - Kancelaria Prezydenta Miasta
Złoty medal, który siatkarze reprezentacji Polski zdobyli na mistrzostwach świata w 2018 roku oraz start w majowych zawodach Formoza Challenge w drużynie prezydenckiej wystawili na aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włodarze Kalisza. To niejedyne atrakcje, które proponuje podczas tegorocznego finału kaliski sztab.

Włodarze Kalisza – prezydent Krystian Kinastowski z wiceprezydentami Grzegorzem Kulawinkiem i Mateuszem Podsadnym – włączają się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem na aukcję wystawili złoty medal Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn w 2018, który zdobyła reprezentacja Polski po finałowym tryumfie z Brazylią. To wspaniała pamiątka nie tylko sportowa, ale też historyczna. Włodarze Kalisza otrzymali medal z rąk Jacka Kasprzyka - prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej – w podzięce za organizację Finału Mistrzostw Polski Juniorek 2020. Aukcja pod linkiem.

Druga z aukcji to start w prezydenckiej drużynie podczas zawodów Formoza Challenge 2021, które odbędą się 16 maja w Kaliszu, w Lesie Winiarskim. Zwyciężczyni lub zwycięzca licytacji wystartuje w nich w zespole razem z prezydentem Krystianem Kinastowskim oraz wiceprezydentami Grzegorzem Kulawinkiem i Mateuszem Podsadnym. Formoza Challenge to bieg z kilkudziesięcioma przeszkodami opracowanymi z wykorzystaniem sprzętu i wiedzy jednostek wojskowych. Aukcja pod linkiem.
Kaliski sztab wystawił na Orkiestrowe licytacje także kilkadziesiąt innych, ciekawych przedmiotów i atrakcji. Wśród nich są okulary Jurka Owsiaka, wakacyjny karnet na basen zewnętrzny kaliskiego Aquaparku, lot widokowy paralotnią, książki, obrazy, vouchery na treningi, koszulki... Spis wszystkich przedmiotów znaleźć można na stronie Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu.


Zamów reklamę w gazecie internetowej iKalisz.pl


Źródło: Juliusz Kowalczyk - Kancelaria Prezydenta Miasta


SMOK AUDIO


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl