iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Aktualności z kalisza, wiadomości z Kalisza,

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!


Kalisz

Zmiany na dyrektorskich stołkach

2021-09-01 14:09:00

Zdjęcie: Urząd Miasta Kalisza
Roszady kadrowe nastąpiły w placówkach oświatowych kierowanych przez miasto.

Na zasłużoną emeryturę przeszły Henryka Mendyk (dyrektor Publicznego Przedszkola nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi "Razem" w Kaliszu),  Anna Piotrowska-Wągrocka (dyrektor Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara "Rudego" w Kaliszu) oraz Małgorzata Anczykowska (dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. Janusza Korczaka w Kaliszu). 

 

- Przez wiele lat kierowały Panie placówkami oświatowymi Miasta Kalisza. Dziękuję za zaangażowanie na rzecz edukacji dzieci i młodzieży. Mam nadzieję, że wymagająca, pełna wyzwań praca dyrektora przedszkola i zespołu szkół dostarczyła Paniom wiele satysfakcji. Jestem przekonany, że odchodzą Panie z poczuciem dobrze wypełnionej misji - mówił podczas spotkania prezydent Kalisza, Krystian Kinastowski.

 

Ponadto prezydent Kalisza z 1 września 2021r. powierzył stanowiska dyrektorów w 14 placówkach oświatowych. Ośmioma z nich pokierują te same osoby, które do tej pory sprawowały funkcję dyrektora - Dorota Muszyńska (Publiczne Przedszkole nr 1 w Kaliszu), Mirosława Mazurowska (Publiczne Przedszkole nr 20 w Kaliszu), Jacek Konopczyński (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Kaliszu), Beata Prus (Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Konopnickiej w Kaliszu), Małgorzata Gałczyńska (Szkoła Podstawowa nr 12 im. Księcia Bolesława Pobożnego w Kaliszu), Beata Raczak (Szkoła Podstawowa nr 23 im. Eligiusza Kor-Walczaka w Kaliszu), Mariusz Pawlak (Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu) oraz Tomasz Stępniak (Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Staszica w Kaliszu).​

 

Natomiast w sześciu doszło do zmian na stanowisku szefa placówki. I tak, Publicznym Przedszkolem nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi "Razem" w Kaliszu pokieruje Elżbieta Szefer. Z kolei Beata Frontczak-Skrzypińska będzie pełniła funkcję dyrektora w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Kaliszu, Małgorzata Waszczyńska w Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu, Waldemar Olszyna w Szkole Podstawowej nr 8 im. Bohaterów Westerplatte w Kaliszu, Dorota Szaleniec-Plichta w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara "Rudego" w Kaliszu oraz Małgorzata Kędzierska w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 im. Janusza Korczaka w Kaliszu.

 

(alf)


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Fotorelacja
Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnieInformacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


SMOK AUDIO
FACEBOOK ikalisz.pl

Dni Karpia 2021