iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Zmiany w strefie i wymiana parkomatów

Zdjęcie: zdjęcie poglądowe

1 grudnia wchodzą w życie zmiany dotyczące poszerzenia podstrefy A. Rozpocznie się również wymiana parkomatów na nowe, umożliwiające płatności bezgotówkowe.

Podstrefa A poszerzona zostanie o należące dzisiaj do podstrefy B: ul. Babiną, ul. Niecałą, pl. Kilińskiego i pl. Jana Pawła II.

W piątek rozpocznie się również wymiana 65 parkomatów. Będzie prowadzona sukcesywnie przez cały miesiąc. W tym czasie ważne będą bilety parkingowe wykupione zarówno w nowych, jak i w starych urządzeniach.

W nowych parkomatach będzie można płacić nie tylko bilonem, ale również zbliżeniowo oraz BLIK-iem. Dokonując opłaty, kierowca będzie wprowadzał numer rejestracyjny pojazdu. Nie będzie trzeba drukować biletu, dzięki czemu dopłata będzie możliwa w dowolnym parkomacie.

Osoby korzystające z aplikacji mobilnych: Mobilet i mPay będą mogły regulować należność za postój na dotychczasowych zasadach.

W czasie prac montażowych mogą wystąpić okresowe utrudnienia w korzystaniu z urządzeń.

 

Wszelkie informacje o zmianach można uzyskać w Biurze Obsługi Strefy Płatnego Parkowania (ul. Targowa 16-18), czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00 lub pod nr. Tel. 62 504 97 11.

Źródło: Katarzyna Ciupek - KPM/Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU