iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Znakowanie rowerów podczas targów "Pamiętajmy o ogrodach

29 kwietnia w godz. 11:00 - 14:00 podczas XXIV Wiosennych Targów "Pamiętajmy o ogrodach'', odbędzie się akcja znakowania jednośladów. Oznakować rower może osoba pełnoletnia, która posiada dokument tożsamości, adres skrzynki mailowej oraz numer telefonu komórkowego.

 

- Sezon rowerowy w pełni. Niestety, w tym czasie przypominają sobie o tym również amatorzy cudzej własności. Nie istnieje stuprocentowe zabezpieczenie roweru przed kradzieżą. Jedną z metod zabezpieczenia przed utratą naszego jednośladu jest jego oznakowanie za pomocą platformy- usługi WIBEROO – Wielkopolski Bezpieczny Rower. Polega ona na znakowaniu i rejestracji roweru w systemie o zasięgu wojewódzkim - przypomina kaliska policja.

 

Pamiętać należy aby zabrać ze sobą:

  • dowód własności roweru,

  • pesel właściciela,

  • dane kontaktowe - numer telefonu/e-mail właściciela.

Jeżeli rower zostanie skradziony, użytkownik oznaczy go na platformie jako zaginiony.
W momencie kiedy policjanci odnajdą jednoślad pochodzący z kradzieży, błyskawicznie namierzą właściciela. System będzie pomocny także w przypadku kupna roweru od osoby prywatnej. Nabywca będzie mógł sprawdzić w bazie, czy rower nie jest oznaczony jako zaginiony i w razie potrzeby, zawiadomić policję.

 
Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU