iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Zostań wolontariuszem!

Już po raz 17. Kaliski Sztab Imprez Zamkniętych 31. Finału WOŚP pod patronatem starosty kaliskiego organizuje kwestę na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka w szkołach i instytucjach powiatu kaliskiego.

 

Aby zostać wolontariuszem 31. Finału WOŚP należy zarejestrować się przez Internet. Przeczytaj poniższą instrukcję, dzięki której przejdziesz proces rejestracji bez problemów.

Za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl złożysz swój wniosek o bycie wolontariuszem 31. Finału WOŚP w przystępny sposób, wypełniając formularz zgłoszeniowy online. Pamiętaj, że osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Elektroniczne zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem - zostaniesz poinformowany o decyzji Sztabu mailowo lub w zakładce "Wiadomości" na swoim koncie iWolontariusza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza.

Zanim jednak przystąpisz do działania, zapoznaj się z regulaminem wolontariusza.

17. kwesta w szkołach będzie przeprowadzona w dniach poprzedzających finał 16 - 27 stycznia. Szkołę może reprezentować maksymalnie trzech wolontariuszy. Termin zgłaszania wolontariuszy upływa 23 grudnia. 

Aby dołączyć do Sztabu - Powiat Kaliski 5222, należy zarejestrować się przez Internet i kwestować z puchą tekturową lub online zakładając swoją eSkarbonkę.

Po zarejestrowaniu Szef Sztabu jest zobligowany do skontaktowania się z wolontariuszem w celu zweryfikowania wprowadzonych przez niego danych (może się to odbyć drogą elektroniczną poprzez dowolny komunikator np. Messenger /Whatsapp). Kontaktować się będzie Wioletta Przybylska Szef Kaliskiego Sztabu Imprez Zamkniętych WOŚP.

Kontakt w sprawie: Ewelina Krystek oraz Joanna Górska Wydział Promocji, e-mail: e.krystek@powiat.kalisz.pl,  62 501 43 03 lub 62 501 43 06.

Źródło: kalisz.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU